Zostań doradcą serwisu w BMW

Praca w BMW to spełnienie marzeń wszystkich ambitnych, pełnych zaangażowania w wykonywane obowiązki osób. To wymarzone zajęcie dla tych, którzy nastawieni są na sukces i konsekwentnie wspinają się po kolejnych szczeblach kariery. Pracując w salonie światowego lidera w branży samochodów klasy premium, można rozwijać zamiłowanie do motoryzacji, a tym samym łączyć pracę z pasją. Jeżeli nie są Państwo usatysfakcjonowani obecnym zatrudnieniem i poszukują nowych możliwości, zachęcamy do poznania przygotowanej przez nas oferty. Obejmuje ona wiele stanowisk związanych między innymi z serwisem. Jedną z opcji jest aplikowanie na stanowisko Doradcy Serwisowego.

Czym zajmuje się osoba zatrudniona na stanowisku Doradca Serwisowy?

Doradca Serwisowy to osoba odpowiedzialna za obsługę Klienta na najwyższym poziomie. Powinien on dbać o osoby pragnące skorzystać z usług świadczonych przez BMW, zarówno w kwestii obsługi posprzedażowej, jak i przeprowadzania konsultacji serwisowych, a także przyjmowania zleceń serwisowych. Doradca Serwisowy podczas konsultacji informuje Klientów o niezbędnych działaniach przeprowadzanych w ich samochodach. Ma na uwadze indywidualne potrzeby, tak, aby zapewnić w pełni satysfakcjonującą obsługę. Ponadto współpracuje z warsztatem i czuwa nad tym, aby wszystkie prace wykonywane były terminowo, zgodnie z wyznaczonymi standardami.

Jakie korzyści niesie za sobą praca w BMW?

Praca w BMW to przede wszystkim wiele możliwości rozwoju zawodowego oraz pogłębiania zainteresowań. To pewność atrakcyjnych warunków pracy, w tym również zarobków. Pracując w jednym z naszych salonów mogą Państwo liczyć na premie, a także szkolenia, których nie brakuje.

Kogo poszukujemy do pracy na przygotowanych przez nas stanowiskach?

Stawiamy na osoby ambitne i pełne zapału do działania. Zależy nam na znalezieniu ludzi samodzielnych, którzy jednocześnie potrafią i chcą pracować zespołowo. Osób, które cenią sobie kontakt z klientem, umiejąc budować długofalowe relacje. Aplikując na stanowisko Doradcy Serwisowego musisz wyróżniać się wysoką kulturą osobistą, a jeśli nie posiadasz doświadczenia – łatwością szybkiego przyswajania wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznej. Znajomość języków obcych na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Serdecznie zachęcamy do wysyłania swoich aplikacji na wyżej wspomniane stanowisko, jak również zapoznania się bliżej z całą przygotowaną przez nas ofertą. Wierzymy, że uda Ci się znaleźć pracę swoich marzeń, zajrzyj na https://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy/ i złóż CV.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here