blender
fot. pixabay.com

Posiadanie blendera w domu wypełni naszą kuchnię smoothie, śmietaną, masłem orzechowym, mąką i wszystkim innym, co możemy zrobić. To bardzo wygodne rozwiązanie, które spodoba się wszystkim kucharzom amatorom! Zobacz, który model będzie pasował do Twojego domu.

Zobacz też: https://zakupowyporadnik.pl/jaki-blender-reczny-czy-kielichowy/

Rodzaje mikserów

Jak sama nazwa wskazuje, blender trzymany jest w dłoni. Powinien mieć bryzgoszczelną pokrywkę. Wybierając blender ręczny powinniśmy zwracać uwagę na to, jak trzyma się go w dłoni podczas pracy i ważne jest, aby był wygodny – tak, aby idealnie leżał w naszych rękach.

Nie mamy w rękach stojaka ani miksera. Posiada stojący kubek, ale podczas pracy na sprzęcie musisz stać na blacie. Zwykle przyssawka jest instalowana na pojemniku tak, aby utrzymywała stabilną pozycję na blacie. Model Cup ma więcej funkcji, ale zajmuje też więcej miejsca. Miksery kubkowe mają zwykle większą moc i prędkość.

Wybieramy mikser

Wybierając blender ręczny, zwróć uwagę na wielkość i jakość kubka, ilość i położenie noży. Najlepszy mikser ma 6 noży, które można regulować we wszystkich kierunkach, dzięki czemu można idealnie wymieszać oba produkty powyżej i poniżej wysokości ostrza.

Rozdrabniacz ręczny posiada ostrze, silnik oraz obudowę. Nowoczesny model jest ergonomiczny i łatwy w użyciu. Posiadają miękkie i wygodne rączki. Dodatkowo mają zwartą obudowę, co oznacza, że ​​są małe i nie zajmują dużo miejsca.

Ponadto mają również ostrza ze stali nierdzewnej, które można zdemontować do czyszczenia, a nawet wymienić na nowe po wielu latach użytkowania. Na rynku znajdziesz dwa, trzy, a nawet cztery noże z ostrzami ustawionymi pod różnymi kątami. Małe silniki o różnych mocach mogą pracować w wielu trybach z różnymi prędkościami.

Przeczytaj też: http://www.nowiliderzy.pl/przyspiesz-porost-wlosow/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here