Spodobała ci się jakaś dziewczyna? Pogadaliście chwilę i teraz zachodzisz w głowę zadając sobie pytanie ” Jak powiedzieć dziewczynie że mi się podoba?”. Oto kilka rad, które mam nadzieję pomogą w tej stresującej sytuacji.

Przede wszystkim nie pisz smsa z takim wyznaniem – takie rzeczy lepiej mówić w realu. Po drugie bądź sobą, nikogo nie udawaj. Co z tego, że zainteresowałaby się tobą skoro byłyby to tylko pozory stwarzane przez ciebie, z czasem odkryłaby, że to była tylko przynęta i poczułaby się urażona. Odradzam ci też podesłanie znajomego, który jej to powie. Najlepszym sposobem na wyjawienie jej tej tajemnicy byłoby spotkanie sam na sam. Postaraj się do niej zbliżyć przez rozmowy na różne tematy przy okazji spotkań ze znajomymi.

Okazuj zainteresowanie, ale z umiarem żeby nie odebrała cię jako natręta z jakąś obsesją na jej punkcie. Możesz rzucić delikatnym komplementem odnośnie wyglądu. Postaraj się pomóc jeśli jest słabsza z jakiegoś przedmiotu, a ty nie miałeś z nim nigdy problemów. Podpytaj jakie ma pasje i zainteresowania, może się okazać, że np. oboje lubicie uprawiać jakiś sport, lubicie tę samą kapelę czy może film. Złapiecie wtedy wspólny temat do rozmowy.
Jeśli zaczniecie ze sobą pisać warto byś odpisywał jej dość szybko – zauważy, że zależy ci na pisaniu z nią, ale pamiętaj żebyś nie przesadzał, bo przejście ze skrajności w skrajność jest bardzo łatwe. Chodzi o to byś się nie narzucał i nie pytał po 100 razy dziennie wiadomości typu „Co tam?” czy „Co robisz?”, bo poczuje się osaczona i ją od siebie odepchniesz.

Wykorzystaj informacje o wspólnych zainteresowaniach, spróbuj zaprosić ją np. do kina na film, na który czeka z niecierpliwością. Postaraj się nie być przy tym zbyt nachalny, po prostu przy okazji rozmowy o filmach wspomnij, że ten film, na który czeka leci w sobotę, są jeszcze do nabycia bilety i moglibyście wyskoczyć razem jeśli tylko nie ma innych planów. Bardzo możliwe, że się już domyśla, że wpadła ci w oko. Propozycja kina raczej nie wychodzi od osób obojętnych.

Jeśli się zgodzi to pokaż swoje zadowolenie, ale nie szalej z radości żeby jej nie wystraszyć. Powiedz coś w stylu, że bardzo ci miło i jesteś ciekaw waszej opinii na temat tego filmu itp. Nie wywalisz w ten sposób od razu wszystkich kart na stół. Jeśli zgodzi się na to kino przyjdź po nią pod jej dom tak jak się umówicie i pochwal delikatnie jej wygląd mówiąc np. „Wyglądasz tak ładnie, że widzowie patrzyliby na ciebie zamiast na ekran gdyby nie fakt zgaszonych świateł.” Prawdopodobnie ją to rozbawi. Po spotkaniu spróbuj po prostu powiedzieć jej wprost, że ci się podoba. Może atmosfera euforii po udanym sensie sprawi, że wszystko pójdzie po twojej myśli i problem pt. „Jak powiedzieć dziewczynie że mi się podoba” przestanie istnieć.

[Głosów:25    Średnia:2.3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here