Jesteś w szczęśliwym związku od kilkunastu miesięcy i właśnie nadchodzi ważna dla was chwila. Zbliża się wasza pierwsza tak wyczekiwana rocznica. Uczucie nadal jest tak samo gorące jak przed rokiem.
Chcesz zorganizować dla was coś wyjątkowego co będzie wspaniałym prezentem i jednocześnie fajnym pomysłem na wspólne spędzenie wieczoru? Pomysł na romantyczną kolację jest wręcz idealny w tej sytuacji.

Jak zatem to wszystko zorganizować?

Warto zaplanować sobie wszystko w głowie zanim zaczniemy się za coś realnie brać. Na początek zdecyduj jaką muzykę puścisz w tle – najlepiej jeśli byłaby to jakaś „wasza” piosenka, z którą wiążą się miłe wspomnienia (może piosenka, która leciała w miejscu, w którym się poznaliście jeśli był to klub czy restauracja).
Fajnym jeszcze pomysłem odnośnie doboru muzyki jest też puszczenie utworu jej ulubionego zespołu czy piosenkarza. Zastanów się również co z oświetleniem pomieszczenia w którym będziecie celebrować wasz związek spożywając tę romantyczną kolację? Osobiście uważam, że muszą tu być użyte świece, najlepiej w jej ulubionym kolorze.

Co to byłaby za kolacja romantyczna bez świec…Przecież romantyczna kolacja musi być przy świecach, nie ma innej opcji. Chyba, że ktoś nie może zapalać świec w domu z różnych powodów jak np. ze względu na umieszczony przez dewelopera czujnik dymu. Pamiętaj również o ładnej zastawie i serwetkach papierowych w kolorze czy wzorze, który bardzo lubi. Ostatnią kwestią dotyczącą dekoracji jest postawienie na stole jakiegoś kwiatka. Nie musi to być wielki bukiet róż czy innych kwiatów, wystarczy kilka czy nawet jeden kwiatek postawiony w eleganckim wazoniku. W piękny, spory bukiet także się zaopatrz – dasz go ukochanej gdy zjawi się u ciebie.

Kwestie nastrojowo-dekoracyjne mamy zatem już ustalone. Czas przejść do dania głównego – i to dosłownie. Pora rozważyć co przygotujesz do zjedzenia. Oczywiście jest opcja byś zamówił jakieś jedzenie ze sprawdzonej, eleganckiej restauracji, ale pomyśl przez chwilę jak bardzo możesz zapunktować u ukochanej serwując jej danie przygotowane własnoręcznie z włożonym w nie całym sercem.

Takie gotowanie z odrobiną przyprawy zwanej miłością prawdopodobnie bardzo ją rozczuli. Skup się na daniach, które uwielbia twoja druga połówka, z pewnością jest wśród nich takie, które potrafisz przygotować. Kobiety kochają gdy mężczyźni gotują, warto więc może zacząć gotować na ryle przed jej przybyciem by kończyć potrawę na jej oczach. Unikniesz w ten sposób również obawy czy danie nie wystygnie nim siądziecie do stołu we dwoje.

Teraz już masz pomysł na romantyczną kolację we 2.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here