wyposażenie gastronomii

O tym, że wyposażenie kupowane do lokalu gastronomicznego powinno być w pełni profesjonalne, nikogo chyba nie trzeba już przekonywać. To absolutna podstawa, która z jednej strony na starcie generuje koszty, ale długofalowo przynosi konkretne zyski.

Jakie wyposażenie sprawdza się w różnego typu lokalach gastronomicznych? Czym się charakteryzuje? Na te pytania odpowiadamy w tym artykule. Dlatego jeśli chcesz poznać szczegóły, to czytaj dalej. Owocnej lektury!

Wyposażenie gastronomii – co się sprawdza w codziennej pracy?

W przypadku lokali gastronomicznych, w codziennej pracy sprawdza się wszystko to, co odciąża pracowników i zarazem ułatwia im przygotowywanie różnych dań czy napoi. Mówimy zatem o szeregu innowacyjnych urządzeń, wyposażonych w różne funkcjonalności i zarazem automatyzujących wiele procesów przygotowywania tego, co znajduje się w menu.

Jeśli lokal oferuje dostawę do domu albo przygotowuje dania, które goście zabierają ze sobą na wynos, to bez wątpienia warto również zainwestować w specjalną torbę termiczną. Sprawdza się ona zarówno przy zimnych, jak i ciepłych daniach oraz napojach, utrzymując na dłużej ich oczekiwaną przez klientów temperaturę.

Przeczytaj także: https://www.provimi.pl/profesjonalny-sprzet-gastronomiczny-z-gastroprodukt/

Szukasz nowoczesnych pieców do gastronomii? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na gp-piece.pl. A jeśli potrzebujesz wysokiej jakości urządzeń do wyposażenia pralni przemysłowych, nie zapomnij odwiedzić gp-pralnia.pl.

Wyposażenie gastronomii – czas na konkretne przykłady!

Na początek weźmy na tapet cukiernię… Na jej wyposażeniu standardowo znajdują się wałkownice do ciasta francuskiego, miksery planetarne, ekspresy ciśnieniowe, piece cukiernicze, a także szafy i stoły chłodnicze oraz witryny, w których prezentowane są gotowe wypieki.

Z kolei każda pizzeria potrzebuje pieca do pizzy (tu możliwości jest całkiem sporo – od pieca gazowego, po taki, który jest opalany drewnem). Do tego dochodzą różnego typu akcesoria – na przykład blachy do pizzy, łopata, pojemniki na ciasto, deski do serwowania pizzy, a także wałkownica do ciasta, prasa do pizzy, mikser spiralny, elektryczna szatkownica do warzyw czy kulkownica. Ponadto sprawdzają się tutaj stoły i szafy chłodnicze czy przeszklone witryny.

Przekonaj się o korzyściach bezpośrednich zakupów u producenta – GastroProdukt oferuje niezawodne wyposażenie gastronomii i kompleksową obsługę doradczą dla Twojego biznesu. Sprawdź naszą ofertę na GastroProdukt.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here