To wszystko zależne jest od chłopaków i ich wieku. Jeśli mają po kilkanaście lat to podobają im się prawie wszystkie dziewczyny. Żadnej nie mieli, a chcąc zdobyć jakiekolwiek doświadczenie mogą umawiać się z każdą. Wielu chłopaków sprawdza wygląd dziewczyn, bo boi się reakcji otoczenia. To bardzo częsty problem, bo można spotkać fajną dziewczynę, ale nie będzie aż tak urodziwa jak my tego oczekujemy. Ostatecznie nic z tego nie wyjdzie, ale po latach możemy zrozumieć swój błąd.

Jeśli mamy tylko chodzić z dziewczyną i uprawiać seks to wybiera się ją całkowicie inaczej niż do stałego związku. Seks jest ważny, ale to w związku bardzo szybko przemija i wtedy siedzimy z taką dziewczyną i trzeba mieć, o czym z nią rozmawiać. Oznacza to, że bardzo przydatne będzie tutaj postawienie na osoby inteligentne, bo można na tym wiele zyskać. Rozmowa ma znaczenia tym bardziej, jeśli można mówić praktycznie o wszystkim.

Najważniejsze jest dobranie do siebie takiej osoby, która nam pasuje. Problem tylko w tym czy taka dziewczyna, która nam się podoba chce z nami być? Z tym bywa bardzo różnie, dlatego nie zdziwmy się, że się zakochaliśmy, a zostaniemy potraktowani bardzo źle. Takie sytuacje się zdarzają i trzeba mieć tego świadomość.

Szukamy ideału

To będzie bardzo trudne, bo te wady dziewczyny wychodzą bardzo często po kilku tygodniach, a nawet miesiącach. Dziewczyna nam się podoba, bo jeśli nie to w ogóle z nią nie zaczynamy rozmowy. Musi coś mieć w sobie, co nam się podobało. Wtedy chcemy dalej działać i wiązać się może na stałe. Nigdy nie możemy przewidzieć czy spotykając dziewczynę w wieku kilkunastu lat nie będziemy z nią do końca swoich dni. Takie związki zdarzają się w dzisiejszych czasach bardzo rzadko, ale jednak mają miejsce.

Jedni lubią bardzo szczupłe dziewczyny, a inni lubią takie, które mają ciałka trochę więcej. To, dlatego każda dziewczyna, którą widzimy dzisiaj w szkole znajdzie wreszcie kogoś, kto się nią zainteresuje. Wygląd i inteligencja to coś, co nam się podoba, ale nie zawsze to idzie w parze i z biegiem czasu się o tym przekonamy. Rozglądamy się po szkole, po swojej okolicy, możemy również szukać dziewczyn przez Internet.

Prędzej czy później wreszcie utrafimy na taką, która nam się spodoba i z która będziemy chcieli spędzić nieco więcej czasu. Jednym to przychodzi bardzo łatwo, a inni czekają długie lata. Najważniejsze jest to żeby się to wreszcie udało. Nie warto być samemu, bo to nie jest przyjemne, dlatego zawsze staramy się znaleźć taką dziewczynę, która chce być z nami.

[Głosów:5    Średnia:2.8/5]

PODZIEL SIĘ
Następny artykułCo pisać do dziewczyny

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here