ile można schudnąć w miesiąc

Wiele osób chce schudnąć, ale nie wiedzą jak się za to zabrać. Tak naprawdę samo zabranie się albo pomyślenie o tym jest stresujące, ale dlaczego? Przede wszystkim, dlatego że wiemy, z czym to się wiąże. Wiemy, że trzeba zmienić swoje przyzwyczajenia i nastawienie do świata i tego, co jemy i robimy. To wcale nie jest takie łatwe, dlatego trzeba będzie nastawić się na to w odpowiedni sposób. To jak się nastawiamy oznacza dla nas albo sukces albo porażkę.

Jeśli będzie sukces przy odchudzaniu to będzie nas to motywowało do dalszego działania. Niestety gorzej jest, jeśli nam się nie uda i wtedy poddajemy się i mówimy, że to nie jest dla nas. Przecież odchudzanie to nie tylko ładna sylwetka, ale również zdrowie, dlatego trzeba o tym pamiętać. W przeciwnym razie czekają nas spore komplikacje, a na pewno takiego rozwiązania żadne z nas nie chce.

Dzisiaj ludzi ocenia się po wyglądzie i tym czy są szczupli czy nie i nie ma znaczenia czy to kobieta czy mężczyzna. Trzeba, zatem zastanowić się nad tym jak zrzucić zbędne kilogramy tak żeby były z tego efekty, ale jednocześnie żeby to było dla nas bezpieczne. Wiele osób, które się odchudzają traci tutaj umiar i z tego też są później problemy zdrowotne.

Szybkie chudniecie

Wiele osób przyjmuje taką metodę na odchudzanie, że się głodują. Można tak robić i będą z tego efekty, ale będą też bardzo poważne konsekwencje zdrowotne. Bardzo szybko mogą pojawić się bóle brzucha, zaparcia wymioty czy zawroty głowy. Do tego, jeśli nie dostarczamy do swojego organizmu tych składników, które są mu, na co dzień potrzebne to na nic nie mamy siły. Wykonywanie codziennej pracy będzie bardzo trudne. Nauka nie będzie nam w ogóle szła.

Czy takiego rozwiązania chcemy? To jednak nie wszystko, bo jeśli przestaniemy się głodzić to szanse na to, że bardzo szybko przybędzie nam dwa razy tyle kilogramów ile straciliśmy są praktycznie stuprocentowe. Wtedy dopiero zacznie się problem, bo mieliśmy powiedzmy dziesięć kilogramów do zrzucenia, a dzisiaj mamy dwadzieścia. Będzie jeszcze trudniej i trzeba będzie włożyć w to jeszcze więcej wysiłku.

schudnąć w miesiąc

Nie wierzmy reklamie

Bardzo dużo osób opiera się na reklamach, które widzimy w Internecie czy w telewizji. Wydaje nam się, że schudniecie dwudziestu czy trzydziestu kilogramów w miesiąc jest możliwe. Otóż nie jest możliwe i nie ma, co patrzeć na reklamy. Samo zażywanie super suplementu diety nie daje żadnych efektów. Jeśli sami w sobie się nie zbierzemy to nic nam to nie da. Jedzenie to uzależnienie takie jak palenie papierosów. Jeśli ktoś nie będzie chciał się wziąć za siebie to nikt mu nie pomoże. To siedzi w głowie każdego człowieka, dlatego trzeba wiedzieć jak się za to zabrać żeby były z tego najlepsze efekty.

Nasze zdrowie jest bardzo ważne, dlatego trzeba będzie się postarać zrobić wszystko, co tylko możemy żeby nasz efekt został osiągnięty. Oczywiście mówimy tutaj o skutecznych i bezpiecznych metodach. Zdrowie musimy traktować bardzo poważnie, bo tylko je mamy, dlatego jeśli chcemy być chudsi to musimy nieco więcej pracy włożyć w to, co robimy, na co dzień. Można wspomagać się tym, co widzimy w reklamach, ale na pewno nie można tego traktować, jako czegoś cudownego.

Ile można bezpiecznie schudnąć w miesiąc?

Według specjalistów, którzy znają się na odchudzaniu taką granicą, która jest bezpieczne odchudzaniu to do pięciu kilogramów e miesiąc, ale wszystko będzie zależne od tego ile ważymy i ile kilogramów mamy do zrzucenia. Im więcej ważymy tym więcej można w miesiąc stracić. Jednak ta wartość pięciu kilogramów nie powinna być przekraczana i trzeba o tym pamiętać. Jeśli chudniemy za szybko to też nie będzie dobrze, dlatego na spokojnie trzeba to kontrolować.

na siłowni

Jeśli korzystamy z jakieś diety, która została opracowana przez kogoś, kto się na tym bardzo dobrze zna to na pewno będzie to bezpieczne i pewne. Wiemy wtedy, że chudniemy tyle ile trzeba i szanse na pojawienie się efektu jo-jo są o wiele mniejsze, a na tym najbardziej powinno nam zależeć. Odchudzać się trzeba, ale jeszcze lepiej byłoby na bieżąco kontrolować swoją wagę i nie dopuszczać do takich sytuacji, kiedy mamy tych kilogramów już naprawdę bardzo, ale to bardzo dużo.

Wtedy walka z nimi jest trudniejsza i czasochłonna, a nie zawsze nam się będzie chciało aż tak wiele pracy w to wkładać. Wystarczy wyjść na ulice żeby się przekonać, że wiele osób w różnym wieku ma takie same problemy jak my. Te osoby nie radzą sobie ze swoją wagą i nie wiedzą jak to dalej będzie. Walczyć będziemy przez cały czas, dlatego trzeba się do tego nastawić psychicznie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here