Mały przedpokój

Nie da się ukryć, że przedpokój w każdym domu jest miejscem reprezentacyjnym. To właśnie ten pokój zaraz po wejściu do domu widzą nasi goście. Z tego względu powinien on zachęcać do tego, aby zobaczyć resztę domu. Zobacz jak w sposób estetyczny i funkcjonalny urządzić to pomieszczenie i sprawić, że będzie prezentować się doskonale https://offshoredlapolski.pl/.

Oświetlenie w małym przedpokoju

Przedpokój jest zazwyczaj pomieszczeniem, w którym nie ma okien i jest tam dość ciemno. Z tego względu należy zadbać o dobre oświetlenie w tym miejscu. Jeszcze zanim rozpoczniesz remont, zastanów się nad tym, gdzie dokładnie będą umiejscowione lampy. Często okazuje się, że nie wystarczy tylko jedno źródło światła i konieczne jest zamontowanie dwóch, a nawet trzech lamp na suficie. Dodatkowo bardzo pomocne może okazać się dodatkowe oświetlenie zamontowane na ścianach. Sprawdzi się to szczególnie koło luster, w których przeglądamy się przed wyjściem z domu. Odpowiednio dobrane lampy, a nawet kolor światłą potrafi optycznie powiększyć przedpokój i sprawić, że będzie on wyglądał na bardziej przytulny.

Lustra

Obowiązkowym elementem, w każdym małym przedpokoju są lustra. Nie od dziś wiadomo, że mogą one sprawić, że pokój wydaje się większy, niż jest w rzeczywistości. Dobrym rozwiązaniem jest, chociażby szafa z lustrzanym frontem, która nie tylko jest funkcjonalna, bo można w niej przechowywać rzeczy, ale także ozdabia przedpokój. Jeśli w Twoim przedpokoju nie ma miejsca na dużą szafę, to możesz po prostu powiesić na ścianie lustro, wieszak na kurtki i wygodne siedzisko do zakładania butów.

Meble

Jak wiadomo, w małym przedpokoju nie ma zbyt wiele miejsca na meble. Warto jednak zadbać o to, aby znalazła się tam, chociaż szafka na buty czy wieszak na kurtki. Wygospodarowanie odrobiny miejsca na przechowywanie odzieży i butów jest konieczne, jeśli chcesz, aby przedpokój spełniał swoją funkcję. Istnieje wiele mebli, które są projektowane specjalnie do małych przedpokoi.

Więcej inspiracji znajdziesz na portalu https://offshoredlapolski.pl/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here