Myjnia ręczna Katowice

Myjnie ręczne w Katowicach staja się coraz popularniejsze. Znajdują się w każdym mieście, a w samych Katowicach jest ich kilkanaście. Skupimy się na kilku z nich. Według statystyk, w takich myjniach kierowcy najczęściej korzystają z usługi odkurzania wnętrza samochodu. Ceny tej czynności, w zależności od firmy, wahają się w granicach 10-35 zł. Kolejną usługą jest pranie tapicerki. Koszt tej czynności waha się od 150 do 300 zł. Nie dość, że usługa jest całkiem droga, to jeszcze zabiera sporo czasu. Jednak wielu kierowców decyduje się z niej skorzystać. Dobrze utrzymane wnętrze to dla wielu właścicieli aut priorytet.

Myjnia Pana Tomasza

Jedną z najczęściej i najchętniej rekomendowanych jest myjnia ręczna w Katowicach u pana Tomasza Stojka, która znajduje się w dwóch punktach Katowic – przy ulicy Bankowej 14 oraz przy ulicy Kopernika 30, przy której znajduje się również wulkanizacja i usługi związane z klimatyzacją. Ceny są bardzo zróżnicowane, bo już od 20 zł za mycie małego auta czy od 50 zł za bardziej kompleksowe mycie z hydrowoskiem. Ciekawą usługą jest pakiet „Kupiłem/Sprzedaję Auto”. Jeśli więc chcemy przygotować swój samochód albo do sprzedaży albo do użytkowania po poprzednim właścicielu, oferta przewiduje szereg zabiegów, takich jak mycie zewnętrzne, czyszczenie wewnętrzne, pranie tapicerki czy woskowanie. Cały zabieg kosztuje 250 zł

Myjnia ręczna w Katowicach - która najlepsza

Zimowa oferta

Lambo to myjnia ręczna w Katowicach, przy ulicy Uniwersyteckiej 13, która specjalnie na sezon zimowy dodatkową ofertę dla klientów. W pakiecie, którego koszt wynosi 199 zł otrzymamy kompleksowe mycie pojazdu, zabezpieczenie woskiem, uzupełnienie płynu do spryskiwaczy, ochronę uszczelek oraz zabezpieczenie felg. Myjnia prowadzi swoją własną stronę internetową, na której znajdziemy informacje dotyczące nie tylko cen poszczególnych usług, ale również przybliżony czas, jaki potrzebny jest na jej zrealizowanie. Przykładowo mycie zewnętrzne i wewnętrzne małego auta to koszt około 55 złotych i godzina czasu, natomiast umycie silnika auta to 100 złotych i około pół godziny czasu. Myjnia ręczna Simply Ligota Panewniki zlokalizowana przy ulicy Panewnickiej 166/1 oferuje odpłatne wypożyczenie samochodu na czas, kiedy nasz pojazd jest myty.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here