Pięć bestsellerów wśród pierścionków zaręczynowych

Pierścionek zaręczynowy zostaje z kobietą przez całe życie. Każdego dnia przypomina jej o męskim uczuciu i ważnym dniu, w którym go otrzymała. Ozdabia dłoń i staje się uzupełnieniem innych rodzajów biżuterii. Dlatego też jego wybór jest bardzo ważny. Jeśli nie masz pomysłu, który będzie najlepszy, spróbuj skorzystać z naszych pięciu wybranych bestsellerów.

Klasyczny pierścionek typu solitaire

Jednym z najbardziej popularnych wyborów jest nadal klasyczny pierścionek w stylu solitaire. Można go opisać jako pierścionek idealny dla wszystkich. Nie jest przesadnie ozdobiony, dzięki czemu nie zniechęca do siebie kobiet, które preferują prostsze rodzaje biżuterii. Z drugiej strony nie jest typowo minimalistycznym dodatkiem, więc spodoba się także tym paniom, które preferują nieco więcej blasku na swoich dłoniach. Praktycznie każda kobieta znajdzie w nim cechy, które się jej spodobają.

Pierścionek typu solitaire posiada pojedynczy klejnot osadzony w sześciu łapkach. Zazwyczaj jest to klejnot bezbarwny o szlifie brylantowym, który szczególnie dobrze rozprasza światło i przyciąga spojrzenia swoim delikatnym, eleganckim blaskiem.

Halo dla miłośniczek kolorowych klejnotów

Drugim przykładem bardzo popularnego wyboru jest pierścionek zaręczynowy typu halo. Zazwyczaj posiada on kolorowy klejnot osadzony pośrodku i otoczony całym szeregiem mniejszych, przezroczystych kamieni szlachetnych. Dzięki takiej konstrukcji przypomina wyglądem wspaniały, bujny kwiat. Jest to też dosłownie królewski pierścień, ponieważ właśnie pierścionek zaręczynowy typu halo otrzymała kiedyś księżna Diana od księcia Karola, a niedawno księżna Kate.

Pierścienie typu halo szczególnie przypadną do gustu kobietom, które preferują bogatsze ozdoby i kolorowe klejnoty. Kierując się gustem brytyjskiej rodziny panującej, możesz sięgnąć po intensywnie granatowy klejnot, podobny do królewskiego szafiru, a na pewno ucieszysz swoją ukochaną.

Pierścionek z serduszkiem

Czy istnieje lepszy sposób na wyrażenie swojego uczucia niż podarowanie kobiecie biżuterii z serduszkiem? Jeśli popierasz nasz pogląd, że ten mały gest może powiedzieć więcej niż tysiąc słów, zachęcamy cię do zakupu pierścionka ozdobionego jednym lub wieloma serduszkami. Zarówno te, które wykonane są z samego złota, jak i te ozdobione cyrkoniami lub innymi kamieniami z pewnością wypadną zachwycająco. Nic nie stoi na przeszkodzie, byś później dokupił do takiego pierścionka także kolczyki lub wisiorek, tworząc z nich wspaniały zestaw biżuterii z jednym motywem.

Przeplatające się linie

Pierścionki z przeplatającymi się nawzajem liniami są niezwykle popularnym motywem. Przypominają z jednej strony splatające się dłonie ukochanych, a z drugiej morskie fale. Mogą być wspaniałym prezentem na oświadczyny dla kobiet, które lubią podróże nad morze, ale też dla tych, które dostrzegą w tym wyjątkowym kształcie swoje własne, mistyczne znaczenie.

Wyjątkowo efektowny szeroki pierścień z bogatymi ozdobami

Dla pań, które nie lubią minimalizmu i preferują przyciąganie spojrzeń innych osób za sprawą blasku biżuterii, którą noszą, zostały przewidziane pierścienie o wyjątkowym wzornictwie. Często są one wyposażone w szersze obrączki, które pozwalają na umiejscowienie na nich wielu klejnotów. Dzięki temu nabierają niesamowitego, luksusowego charakteru i na pewno spodobają się wszystkim osobom, którym zależy na zrobieniu wielkiego wrażenia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here