Sposobów na to jest kilka. Wszystko będzie zależne od tego, jaką mamy odwagę. Jedni pochodzą do dziewczyny i od razu jej o tym mówią. Mają też od razu odpowiedź czy dziewczyna odwzajemnia uczucia czy nie. Jeśli tak to zawsze można porozmawiać i może coś z tego będzie. Sposób jest dobry, ale tylko dla bardzo odważnych, a nie ma się, co oszukiwać, że takich chłopaków jest dużo. Większość z nas będzie kombinowała, co tutaj zrobić żeby cokolwiek z tego było.

Na pewno warto byłoby dziewczynie powiedzieć to samemu niż prosić o to kolegów. Nie zawsze musimy to robić w kontakcie w cztery oczy. Można również skorzystać z Internetu czy telefonu komórkowego. Wyznania właśnie przez Internet są dzisiaj bardzo popularne, dlatego i my możemy tym tropem podążać. Trzeba uwzględnić również to, że druga strona może być nieśmiała. Takie publiczne powiedzenie dziewczynie, że się chce z nią być może być odebrane bardzo różnie.

To, dlatego trzeba najpierw sprawdzić, na czym w ogóle stoimy. Zróbmy wywiad, dowiedzmy się wśród znajomych, jakie są szanse z taką dziewczyną, a dopiero wtedy możemy zacząć coś kombinować. Zmniejszamy tym samym ryzyko, a przecież na tym nam również zależy.
To, dlatego szukamy takich rozwiązań, jakie są dla nas najbardziej przydatne. Nie zawsze dziewczyna musi powiedzieć, że się zgadza i o tym również musimy pamiętać. Jeśli ma już chłopaka to może nie chce go zmieniać, albo my się jej po prostu nie podobamy? Bywa bardzo różnie i trzeba się nastawiać na różne scenariusze.

Pomoc znajomych w trudnej sprawie

Jeśli mamy po kilkanaście lat to zawsze można wysilać kolegę, który ma więcej odwagi. W przypadku chłopaków nieco starszych takie rozwiązanie nie wchodzi w grę. Będziemy uważani za niedojrzałych, a przecież nie o to nam chodzi. Jeśli podejdziemy do dziewczyny i powiemy jej, że chcemy z nią chodzić to będziemy w jej oczach bardzo odważni.
Czy to nas przekonuje do wykonania tak ważnego kroku? Zapewne nie do końca, bo wiemy swoje i nadal będziemy kombinować, kogo by tutaj zatrudnić żeby były z tego jakieś efekty.

Miejmy nadzieje, że te efekty będą tylko i wyłącznie pozytywne. Teraz się o tym nie dowiemy, bo jeszcze nic nie zrobiliśmy. Pamiętajmy też o tym, że jeśli wyślemy kolegę żeby rozmawiał w naszym imieniu to szanse na to, że dziewczyna pomyśli, że to on chce z nią być są bardzo duże. Wtedy stracimy i dziewczynę, na której nam zależy i kolegę. Trzeba wybrać takie rozwiązanie, które chociaż w połowie nam gwarantuje, że możemy z wybraną przez nas dziewczyną być.

[Głosów:10    Średnia:2.6/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here