Faceta nie jest trudno rozpalić, dlatego nie ma się, co tutaj za dużo zastanawiać. Problem polega na tym, że wiele kobiet się tego wstydzi. Nie chcą wyjść na łatwe i nie chcą być źle odebrane przez swojego chłopaka. Niestety, ale to rodzi poważniejsze problemy w związkach, a dlaczego? Nie ma się, co oszukiwać, że facetom nie jest to potrzebne. Jeśli my nie będziemy w taki sposób z naszym chłopakiem rozmawiać to wreszcie znajdzie się taka dziewczyna, która się do tego dopasuje.

Czy aby na pewno tego chcemy? Oczywiście nie ma, co przesadzać ze słownictwem, dlatego robimy to, co uważamy za słuszne. Chłopak, jeśli dostanie takiego pikantnego smsa to na pewno się ucieszy. Mężczyźni, w bo słudze nie są trudni i wiele im do życia nie potrzebne. Warto byłoby dotrzeć do ich pragnień i instynktów, a wtedy na zawsze będą nasi. Mężczyźni lubią, kiedy kobiety podczas seksu mówią im, czego chcą. Im głośniej i dobitniej tym lepiej się czują.

Właśnie to jest im potrzebne. Jeśli nam nie jest potrzebne, a jemu tak to mamy problem. Niestety, ale tego będzie mu brakowało, co oznacza, że nie będzie w stu procentach miał satysfakcji z seksu. Może to oznaczać, że znajdzie się inna dziewczyna, która będzie w tym lepsza. Na co najbardziej zwracają panowie uwagę u siebie? Co u nich powoduje największe kompleksy? Przyrodzenie jest tym, co rodzi w mężczyźnie wiele kompleksów.

To, dlatego warto właśnie tutaj go pochwalić, a wtedy seks będzie o wiele bardziej udany. To wszystko wbrew pierwszemu wrażeniu nie jest wcale takie trudne. Obie strony muszą się po prostu odkryć, ale jeśli my nie mówimy mu o swoich potrzebach to on może nie wiedzieć, o co tak naprawdę chodzi. To rodzi konflikty i nic dobrego z takiego związku nie będzie. Jedna jak i druga strona muszą się mocno starać.

Wygląd mężczyzny i komplementy

Jeśli mężczyzna jest zadbany i wysportowany to warto mu mówić jak dobrze wygląda. Jak widać nie jest mężczyźnie daleko do kobiet i też lubią otrzymywać komplementy? Czują się wtedy bardziej docenieni i właśnie o to przecież chodzi. Chcemy żeby były z tego jak najlepsze efekty, dlatego się staramy. Dobór słów, które wymawiamy dobieramy do niego i do siebie.

Wtedy na pewno znajdziemy rozwiązanie, które będzie dla nas odpowiednie. Można próbować, można uczyć się tego, co mówić. Przy każdej okazji można rozpalać jego i jednocześnie rozpalać swój związek. Po jakimś czasie same zauważymy, że to nie było aż takie trudne jak nam się na początku wydawało i że warto było się tym bardziej zainteresować.

[Głosów:2    Średnia:3/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here