Profesjonalne skrzynie i skrzynki do transportu warzyw

Wszyscy sklepikarze, hurtownicy i producenci warzyw doskonale wiedzą, że warunki transportu i przechowania plonów mają decydujące znaczenie dla końcowej jakości oferowanych produktów. Od tego jak zabezpieczone są warzywa i owoce zależy końcowa jakość produktu a co za tym idzie, cena. Dodatkowo zastosowanie profesjonalnych systemów przechowania i transportu warzyw, zapewnia wzrost efektywności pracy i skraca czas przeładunku towaru.

Skrzynie na warzywa – Podstawowe rozmiary systemów transportowych

Profesjonalne skrzynie transportowe przeznaczone do przechowywania i transportu warzyw występują w trzech głównych rozmiarach długości i szerokości podstaw kontenera, oraz szeregu różnych wysokości dostosowanych do potrzeb klienta. Oprócz najbardziej popularnego rozmiaru odpowiadającemu paletom EPAL (1200 mm na 800 mm) istnieją skrzynie na warzywa o rozmiarach podstawy 800 mm na 600 mm jak i duże skrzynie o wymiarach 1200 mm na 1000 mm. Wszystkie tego typu skrzynie są od spodu przeznaczone do transportu za pomocą wózka widłowego. Istnieje również możliwość zakupienia skrzyń wyposażonych w kółka, dzięki czemu można je transportować za pomocą wózka widłowego, ale również przesuwać je ręcznie z miejsca na miejsce.

Skrzynie na warzywa – rodzaje skrzyń na warzywa oraz dostępne opcje

Profesjonalna linia produktów ma to do siebie, że jest wysoce konfigurowalna, celem spełnienia wszystkich potrzeb klienta. Nie jest inaczej w przypadku skrzyń transportowych. Oprócz wspomnianych wyżej podstawowych wymiarów skrzyń, występują one w różnych wysokościach, z litymi lub wentylowanymi burtami, z burtami stałymi lub otwieranymi jak i w wersjach skrzyń stałych oraz całkowicie składanych. Dodatkowo można zakupić do danych skrzyń zapinane lub nakładane pokrywy, dzięki czemu można bezpiecznie składować owe skrzynie piętrowo.

Skrzynki na warzywa – uzupełnienie systemu transportowego warzyw

Skrzynki na warzywa są naturalnym uzupełnieniem systemu transportu warzyw i zezwalają na zabezpieczenie plonów i ich precyzyjny podział na mniejsze porcje. Skrzynki na warzywa cechują się ergonomią podczas ręcznego przenoszenia towaru oraz umożliwiają bezpieczne składowanie pionowe warzyw. Występują one w rozmiarach umożliwiających zatrzaskiwanie ich na systemowej palecie, dzięki czemu można przenosić, np 16 lub 32 skrzynki na warzywa za pomocą ręcznego wózka paletowego. Również skrzynki występują w szeregu rozmiarów, wysokości, kolorów oraz rodzaju burt. Niezależnie od tego, czy chcemy skrzynki o litej, ażurowanej czy lekko wentylowanej burcie, z pokrywą czy bez, na pewno znajdziemy skrzynki na warzywa odpowiadające naszym potrzebą.

skrzynki plastikowe na warzywa ceny konkurencyjne względem drewnianych

Skrzynki plastikowe na warzyw są tańsze w eksploatacji od skrzynek drewnianych. Ich początkowy zakup jest droższy, ale cechują się one znacząco wyższą trwałością zarówno na uszkodzenia mechaniczne jak i czynniki atmosferyczne. Skrzynki plastikowe na warzywa są po prostu tańsze w eksploatacji a ich wyższa cena względem skrzynek drewnianych zwraca się już kilku sezonach, a takie skrzynki, w przeciwieństwie do drewnianych, to inwestycja na długie lata.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://www.schoellerallibert.com/pl/news/products/skrzynki-na-warzywa-krlestwo-za-wieo/

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here