Sposoby na powiększanie biustu - nie tylko operacja

Wielu kobietom wydaje się, że nie ma innego sposobu na pozbycie się problemu małego biustu jak tylko jego chirurgiczne powiększenie, wobec czego odkładają pieniądze na kosztowny zabieg. Jednak zanim sięgnie się po to drastyczne rozwiązanie, lepiej będzie zastosować domowe sposoby na powiększanie biustu. Można w nie wątpić, ale jeśli okaże się, że przyniosły pożądane rezultaty, można będzie oszczędzić sobie wydatków, bólu i ryzyka – a także cieszyć się w pełni naturalnym efektem.

Metody powiększania biustu w domu

Powiększanie piersi w gabinecie medycyny estetycznej polega na wypełnieniu ich na przykład silikonowymi implantami, tłuszczem czy kwasem hialuronowym. Niezależnie od zastosowanej metody, nie ma to wiele wspólnego z naturą, co może dawać niekorzystny, mało naturalny wygląd piersi oraz nieprzyjemne odczucia. Można tymczasem zdecydować się na naturalne powiększanie biustu, które będzie niczym innym jak tylko skorygowaniem błędu natury i wznowieniem procesu wzrostu piersi, który naturalnie ma miejsce w okresie dojrzewania. Wówczas stymulują go hormony, a w dorosłym wieku można do tego wykorzystać fitohormony. Te roślinne zamienniki żeńskich hormonów płciowych także mogą zapewnić naturalne powiększanie biustu, powodując wzrost tkanki gruczołowej w piersiach. Efekt będzie więc idealnie naturalny. A jak można to osiągnąć? Wystarczy sięgnąć po zioła zawierające te substancje i pić z nich napary. Fitoestrogeny zawierają między innymi czarnuszka, chmiel zwyczajny, czerwona koniczyna, anyż, lukrecja, kozieradka czy mięta pieprzowa. Powiększenie piersi zauważyć można będzie bardzo szybko, ale warto pamiętać, że fitoestrogeny działają tylko wtedy, gdy się je przyjmuje.

Inne domowe sposoby na powiększenie biustu

Jeśli ktoś z jakiegoś powodu nie chce pić ziół lub też chce wesprzeć taką kurację, stosując też inne metody powiększania biustu, to warto zaopatrzyć się w dobry krem powiększający piersi. W sprzedaży można znaleźć wiele takich produktów i nie ma powodu, by wątpić w ich działanie, trzeba tylko stosować je systematycznie. Będzie to też dobry pretekst do wykonywania masażu biustu, który jest kolejną doskonałą metodą powiększania piersi. Warto znaleźć w internecie opis, jak wykonywać taki masaż. Pomóc może już samo masowanie piersi, jednak z użyciem dobrego kremu na pewno efekt będzie dużo lepszy.Zastanawiając się, jakie inne domowe sposoby na powiększenie biustu można zastosować, nie można zapominać o dobrym staniku. Pomoże on między innymi poprawić kształt biustu, który przez to będzie wydawał się okazalszy. Poza tym deformowanie piersi przez źle dobrany stanik zmniejsza ich rozmiar i może utrudniać wzrost tkanki gruczołowej.

[Głosów:2    Średnia:2/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here